Tablice manipulacyjne UrwisMania łączą przyjemne z pożytecznym, czyli zabawę z edukacją. Sprawiają dzieciom ogromną frajdę i zaspokajają ich ciekawość – maluch samodzielnie może się dowiedzieć do czego służą poszczególne elementy i przekonać się, co się stanie gdy czegoś dotknie, coś wprawi w ruch, coś przekręci lub przesunie. W ten sposób ruchome elementy wspierają jego rozwój. Pomagają ćwiczyć zdolności manualne, koncentrację, koordynację ręka-oko i samodzielność. Tablica uczy logicznego myślenia, pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły i psychomotorykę dziecka.

DEDYKOWANA MAŁYM ODKRYWCOM

 

Ta zabawka edukacyjna dorasta wraz z dzieckiem - za każdym razem Twoja pociecha może odkryć coś nowego! Poznanie i wypróbowanie wszystkich skomplikowanych mechanizmów z pewnością zajmie dziecku trochę czasu - nasze tablice zostały zaprojektowane tak, aby skupiały jego uwagę na długo. Pokaż tablicę dziecku i sprawdź co go zainteresuje najbardziej! Na pewno sprawdzi co stanie się gdy naciśnie jakiś guzik, przesunie zasuwę, otworzy drzwiczki, pociągnie, szarpnie, zastuka...

 

TO HIT WŚRÓD ZABAWEK EDUKACYJNYCH DLA NAJMŁODSZYCH!

 

Tablica manipulacyjna to zabawka oparta o metodę Montessori. Na tablicy zamontowane są przedmioty codziennego użytku, czyli te elementy, które zwykle budzą dziecięcą ciekawość, ale ze względów bezpieczeństwa maluchy nie mogą się nimi bawić.

 

TABLICA MANIPULACYJNA TO ŚWIETNY POMYSŁ NA PREZENT!

 

Tablica sensoryczna UrwisMania będzie idealnym prezentem dla Twojego malucha. Kupując ją, zapewnisz mu rozwój już w najmłodszych latach.


Jeśli zastanawiasz się, co kupić w prezencie dla swojego siostrzeńca czy chrześnicy, tablica manipulacyjna UrwisMania to będzie strzał w dziesiątkę! Ten unikatowy i oryginalny produkt z pewnością szybko się nie znudzi i okaże się trafną niespodzianką - istnieje niewielkie ryzyko, że dziecko posiada już taką zabawkę. 


Wymiary: 50 cm x 62 cm

Waga: około 6 kg


Tablice manipulacyjne UrwisMania wykonane są ze sklejki drewnianej. Wszystkie drewniane elementy malowane są farbami ekologicznymi, spełniającymi normy bezpieczeństwa zabawek. Nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo Twojego dziecka - wszystkie elementy zostały wykonane w taki sposób, aby nie stwarzały żadnego zagrożenia.

 

Nasze tablice można personalizować! Jeśli chcesz wymienić jakiś element w danym modelu tablicy lub zmienić jego kolorystykę, napisz do nas.

 

Tablice sensoryczne UrwisMania można powiesić na ścianie – z tyłu zamontowane są specjalne zaczepy umożliwiające montaż. Dziecko może też się nią bawić, gdy tablica po prostu leży na podłodze. 

 

Elementy na tablicy mogą się delikatnie różnić odcieniem, wielkością lub rodzajem od tych przedstawionych na zdjęciu, w zależności od partii produkcyjnej.

 

Tablice mogą mieć niejednolitą fakturę, zróżnicowaną strukturę, delikatne przebarwienia i sęki, które dodają im naturalności i uroku. Są to cechy drewna, nie wady produktu!

 

UWAGA! Zalecamy, aby dzieci w wieku poniżej 3 lat, bawiły się tablicą tylko pod nadzorem opiekuna!

Copyright © UrwisMania